SU ARITMA SİSTEMLERİ
ATIKSU ARITMA TESİSLERİ
SİSLEME SİSTEMLERİ


Ana Sayfa  |  Aqua Redox Denizli Su Arıtma Sistemleri

   Hakkımızda
 

    AQUAREDOX Arıtım ve Çevre Teknolojileri olarak 2000 yılında faaliyete geçen firmamız, su kimyasını  ana  faaliyet alanı olarak  belirlemiştir.Bu alanda  yeni  bir yüzyıla giren dünyanın endüstri ve şehirlerinin sürekli artan ve değişen ihtiyaçlarını, konusunda uzman kadrosu, kaliteli ürünleri, dostluklarla pekişen servis hizmetleriyle karşılamaktadır.

 

   Su, doğanın ve yaşamın yapı taşlarından birisidir. İnsan yaşamında ve sanayide önemli bir  yeri vardır.Su kaynaklarının  gittikçe  azaldığı  ve  kirletildiği, kaliteye ve sağlığa suyun aşırı etkili olmaya başladığı günümüzde su arıtmanın ve şartlandırmanın  önemi her geçen  gün artmaktadır. Ülkemizde  yeni  olan  bu sektörde  faaliyet gösteren  konusunda  uzman  firmaların az  olması  ve pazarlama  ağırlıklı  firmaların  tüketiciyi yanlış  şekilde yönlendirmesi sudan kaynaklanan sorunlara su arıtma ve şartlandırma sorunlarını da eklemektedir.

 

   Piyasadaki tüm rakipler kendi ürünlerinin üstün performanslarından bahsetmektedirler.  Biz, tüketicinin ihtiyacını ekonomik ve  tam  olarak karşılayabilmek için, kullanım  amacına  göre  sudan   kaynaklanabilecek  her sorunun,  su  arıtmada  ve  şartlandırmada  kullanılacak  teknolojik  yöntemin,   prosesin  gerçek  kritik  noktaları üstünde ve sistemin  uzun  dönemdeki  işletim  özellikleri  hakkında  derinlemesine  bilgiye  sahibiz.

 

    Amacımız, bu bilgi ve tecrübeyi kaliteli ürünlerle birleştirerek, gelişmiş laboratuarlarımızla,  araştırmacı ve geliştirmeci ruha sahip kadromuzla, insan sağlığına ve bütçesine fayda sağlamaktır.

 

Görüntülenme Sayısı : 1270          Güncellenme Tarihi : 22 Mart 2011

Merhaba Yönetici...

Denizli Su Arıtma Sistemlerinde ve Endüstriyel Su Arıtım Sistemlerinde Profesyonel çözümler denizli su arıtma sistemlerinde. evsel su arıtma ve endüstriyel
su arıtma sistemleri
ve havuz kimyasalları ve ekipmanlarıyla birlikte sisleme sistemleriyle denizlide hizmetinizdeyiz.